Gratisowy Webinar

28 maja 2020 (czwartek)
godz. 21.00 – 22.00

Pytanie: Czy pamiętasz, kto uczył Cię stawiania granic, mówienia NIE?

Podpowiedź: nikt.

Nie uczą nas tego nasi rodzice, dziadkowie, ani szkoła…

Jeśli była taka osoba lub osoby, które zachęcały Cię do szczerego mówienia NIE, to pokłoń się teraz w ich kierunku, bo to jest bardzo rzadkie i bardzo cenne.

Generalnie, jesteśmy uczeni NIE stawiania granic, mówienia Tak, gdy faktycznie czujemy i myślimy NIE, zgadzania się na to, czego inni od nas oczekują, wymagają, chcą…

Za to właśnie jesteśmy lubiani i nagradzani.

I nie zrozum mnie źle: absolutnie NIE uważam, że należy ciągle i wszystkiemu mówić nie. Oraz, że nasza życiowa siła i szczęście buduje się na odmawianiu.

Sztywne granice powoduję, że żyjemy w izolacji od innych i w izolacji od siebie, bo w ten sposób odcinamy się od dużej części naszych uczuć i emocji. Paradoksalnie, sytuacja pandemii pokazała nam dobitnie, jak to jest trudne i nienaturalne dla nas.

Czym są zdrowe granice?

I jak je stawiać na co dzień?

O tym będzie ten Bezpłatny Webinar.

W trakcie dowiesz się:

  1. Czym są granice, zdrowe i niezdrowe
  2. Jakie mamy szkodliwe przekonania na temat granic
  3. Co pomaga Ci stawiać zdrowe granice
  4. Co Ci w tym przeszkadza
  5. I jak na co dzień stawiać zdrowe granice

Jak zwykle będzie sporo konkretnych przykładów, z mojego własnego życia i z moich ponad 15 lat doświadczeń z pracy z ludźmi. Będę też dzieliła się moją wiedzą i narzędziami z praktyki psychoterapeutycznej, żebyś lepiej zrozumiał/-ła siebie i innych.

O Marioli

Mariola pomaga osobom sabotującym swoje związki lub karierę / biznes uwolnić się od błędnego koła i otworzyć się na szczęście, miłość i sukces. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy jako psychoterapeutka.

W 2013 roku opublikowała książkę „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Mieszkała i pracowała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts U.S. a obecnie mieszka z mężem i synem w Belgii. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej.
Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności. W każdym momencie możesz się wypisać klikając tutaj. Ale zanim to zrobisz, daj nam szansę 🙂 Pozdrawiam Cię!