Zacznij
od nowa

Seria Bezpłatnych Webinarów Na Czas Transformacji

3, 7, 10 i 14 grudnia 2020

Zapisując się otrzymujesz aktywny link do wejścia
na wszystkie cztery Webinary.

„Odradzamy się 40 000 razy na sekundę.”

powiedzenie Zen

Niezależnie od tego, w jakim miejscu jesteś teraz – zawsze możesz zacząć od nowa!

Życie jest zawsze w nieustającym ruchu, przepływie, zmianie. Ty również. Twoje myśli i uczucia są w ciągłym przepływie. Komórki Twojego ciała umierają i odradzają się cały czas. Twój oddech płynie. Twoja krew pulsuje, serce bije…

Nawet, jeśli właśnie czujesz, że utknęłaś/utknąłeś, że brak Ci energii, czy jasnego kierunku, nie możesz odciąć się od siły życia, która płynie w Tobie, którą jesteś.

Wykorzystaj ten czas globalnych zmian na uwolnienie się od swoich wewnętrznych ograniczeń, które nie pozwalają Ci płynąć z nurtem i korzystać z możliwości swojego życia. To jest czas transformacji!

Zapraszam Cię serdecznie:

3 grudnia 2020, czwartek, godz. 21:00 – 22.00

CO OZNACZA: THE UNIVERSE WANTS YOU TO SUCCEED!

W jakim Wszechświecie żyjesz: przyjaznym czy wrogim? Od odpowiedzi na to pytanie zależy, czy Twoje życie jest podróżą, którą współ-tworzysz poprzez swoje wybory i działania, czy nieskończoną walką o przetrwanie.

Myśląc o swoim dotychczasowym życiu, zadaj sobie te dwa pytania: jak bardzo kochałam/kochałem? Jak bardzo „urosłam/urosłem”? To pokaże Ci, na której ścieżce teraz jesteś.

PS. Zawsze jest dobry moment na zmianę niekorzystnej „trasy” 🙂

7 grudnia 2020, poniedziałek, godz. 21:00 – 22.00

WZMACNIAJĄCE RELACJE

Każda relacja i każdy związek niesie w sobie szansę uzdrowienia zranień z przeszłości i – jednocześnie – zagrożenie ich powtórzenia. Jesteśmy w relacji ze wszystkim, co nas otacza: naszym ciałem, przeszłością i przyszłością, pracą i pieniędzmi, przedmiotami i miejscami, życiem, Bogiem, Wszechświatem… (w zależności od perspektywy). Oczywiście, z innymi ludźmi i z samą/samym sobą.

Najważniejsze w relacji jest to, co wydarza się w przestrzeni pomiędzy. To właśnie pole największych możliwości, naszego rozwoju i ciągłych zmian.

10 grudnia 2020, czwartek, godz. 21:00 – 22.00

UNIWERSALNE PRAWA, KTÓRE RZĄDZĄ NASZYM ŻYCIEM

Nasze życie podlega metafizycznym prawom, podobnym do prawa grawitacji w fizyce czy prawa cyklu życia w przyrodzie. Każde prawo jest neutralne, niezawodne i nieuniknione. Daje nam oparcie i jasność kierunku. Chroni przed zagrożeniami. Jeśli respektujesz prawa życia – prosperujesz we wszystkich sferach. Jeśli próbujesz z nimi walczyć lub negocjować – dokładasz sobie cierpienia.

14 grudnia 2020, poniedziałek, godz. 21:00 – 22.00

SIŁA WEWNĘTRZNA I WIARA W SIEBIE

„Nic, co należy do Ciebie nie może być Ci odebrane. A to, co utraciłaś/utraciłeś nigdy nie było Twoje”.

Idąc przez życie potrzebujesz mieć poczucie, że możesz na sobie polegać, że cokolwiek się wydarzy lub nie wydarzy – nie opuścisz i nie zdradzisz siebie. Potrzebujesz ufać sobie i swoim wyborom, nawet jeśli pozostają w kontrze do tego, co robią inni. Potrzebujesz koncentrować się na możliwościach i na tym, co już masz, a nie na ograniczeniach.

Pozwól sobie być gwiazdą w swoim życiu. I jednocześnie, pomagaj innym błyszczeć w świecie.

Zapisując się otrzymujesz aktywny link do wejścia
na wszystkie cztery Webinary.

O Marioli

Mariola pomaga osobom sabotującym swoje związki lub karierę / biznes uwolnić się od błędnego koła i otworzyć się na szczęście, miłość i sukces. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy jako psychoterapeutka.

W 2013 roku opublikowała książkę „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Mieszkała i pracowała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts U.S. a obecnie mieszka z mężem i synem w Belgii. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej.
Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności. W każdym momencie możesz się wypisać klikając tutaj.
Ale zanim to zrobisz, daj nam szansę 🙂 Pozdrawiam Cię!