BLOG

Zastanawiałaś/-łeś się kiedyś, dlaczego tak wielu ludzi pragnie zmiany w swoim życiu: zdrowia, szczęśliwych relacji, obfitości finansowej czy spełnienia zawodowego, ale tylko nielicznym to się udaje?

Może Ty również należysz do tej grupy, która desperacko pragnie zmiany?A może już straciłaś/-łeś nadzieję, że to w ogóle jest możliwe?

Odpowiedź i rozwiązanie tego dylematu, już dawno temu przyniosła nam klasyczna psychoterapia, a współcześnie potwierdza neurobiologia (neuroscience).

Neurobiologia jest multidyscyplinarną dziedziną biologii zajmującą się anatomią, biochemią, biologią molekularną i fizjologią neuronów (źródło: google).

Neurobiologia ustaliła, że 95% naszego życia jest kierowane, NIE przez nasz świadomy umysł, wolę, plany, aspiracje… ALE przez naszą podświadomość!

To oznacza, że większość Twojego życia jest zarządzane przez Twoje nieświadome programy czy inaczej – wzorce emocjonalne albo archetypy. Przez Twój nieświadomy umysł! A tylko 5% Twoich działań zależy od Twoich świadomych decyzji…

Czyli, jeśli ciężko pracujesz nad zmianą w swoim życiu, ale NIE pracujesz jednocześnie nad swoimi nieświadomymi wzorcami = swoim software, Twoje efekty nie będą znaczące albo nie będą długotrwałe.

W filmie:

  1. Jak „zbudowany” jest nasz umysł i jakie są tego konsekwencje.
  2. Czym są i jak działają wzorce = programy emocjonalne.
  3. Przykłady pozytywnych i ograniczających programów.
  4. Co oznacza, że wzorce są nieświadome, automatyczne, bezosobowe i niezawodne.
  5. Czego NIE robić, jeśli chcesz pozytywnych zmian w życiu.
  6. Jak zmieniać nieświadome wzorce: 2 drogi.
  7. Przykłady z praktyki i z życia.
  8. Podsumowanie.

Jeśli chcesz zmienić swoje nieświadome programy, zapisz się na Bezpłatną Konsultację Coachingową:

💗 Mariola

Dodaj komentarz