Gratisowy Webinar

30 kwietnia 2020 (czwartek)
godz. 21.00 – 22.00

Wszyscy doświadczamy w naszym życiu niepokoju, zmartwień i lęku.

I to jest normalne, ponieważ lęk jest częścią naszego życia.


Szczególnie teraz, gdy jesteśmy w samym środku kryzysu korona wirusa, czujemy się zalęknieni i niepewni jeszcze bardziej, co też jest naturalne.

Ale istnieje ogromna różnica między poczuciem utraty kontroli, bezsilności i przytłoczenia z powodu toksycznego lęku a mobilizacją, koncentracją i gotowością do działania, które powoduje zdrowy lęk.

Ta różnica między toksycznym lękiem i zdrowym lękiem powoduje, że nasze życie staje się piekłem lub niesamowitą przygodą.

Jedna z najważniejszych umiejętności, które możemy rozwinąć w naszym życiu, jest umiejętność przekształcania destrukcyjnego lęku w lęk zdrowy i wspierający, który bardzo pomaga nam na co dzień.

Nie można po prostu pozbyć się lęku. Możemy odciąć się od niego, ale tylko tymczasowo. Paradoksalnie, to nas jeszcze bardziej osłabia, ponieważ nierozpoznany i niewyrażony lęk pojawi się w momencie, gdy kompletnie się tego nie spodziewamy i nie jesteśmy na to gotowi.

Podczas tego webinaru dowiesz się:

  1. Jak rozpoznać toksyczny i zdrowy lęk w swoim życiu
  2. Jak radzić sobie z destrukcyjnym lękiem na co dzień
  3. Jak przekształcić toksyczny lęk w zdrowy
  4. I od czego zacząć.

Nie musisz uciekać przed życiem z powodu lęku!

Nie musisz cierpieć, tracić zdrowia, dobrych relacji z ludźmi, możliwości pozytywnej samooceny z podwody destrukcyjnego lęku.

Ale musisz wziąć za niego odpowiedzialność i zacząć wprowadzać niezbędne zmiany, które leżą po swojej stronie.

Podczas tego Webianaru będziemy osłabiać Twój lęk i będziemy wzmacniać Ciebie.

Dołącz, jeśli to jest Twój temat. I przekaż te informacje dalej komuś komu może pomóc.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Mariola.

O Marioli

Mariola pomaga osobom sabotującym swoje związki lub karierę / biznes uwolnić się od błędnego koła i otworzyć się na szczęście, miłość i sukces. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy jako psychoterapeutka.

W 2013 roku opublikowała książkę „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Mieszkała i pracowała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts U.S. a obecnie mieszka z mężem i synem w Belgii. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej.
Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności. W każdym momencie możesz się wypisać klikając tutaj. Ale zanim to zrobisz, daj nam szansę 🙂 Pozdrawiam Cię!