BLOG

Cześć,

dziś o wzorcu wewnętrznego Przedsiębiorcy.

Masz go w sobie, bo wszyscy mamy. Ale jeśli czujesz, że nie jest to Twój naturalny sposób myślenia i działania, potrzebujesz troszkę bardziej się postarać, żeby go aktywizować w swoim życiu.

To, że wszyscy mamy w sobie potencjalnie wzorzec Przedsiębiorcy nie oznacza, że wszyscy możemy być takimi biznesmenami jak Richard Branson czy Steve Jobs. Po pierwsze: nie każdy tego chce. Po drugie: nie każdy chce przyjąć na siebie konsekwencje takiej roli. I po trzecie, najważniejsze: nie dla każdego z nas jest to najlepszy możliwy scenariusz realizowania swoich wyjątkowych talentów i predyspozycji.

To, że każdy z nas ma w sobie potencjalnie archetyp Przedsiębiorcy oznacza, że KAŻDY Z NAS MOŻE PROSPEROWAĆ W ŻYCIU NA TAKIM POZIOMIE, JAKI JEST DLA NIEGO NAJLEPSZY. OPTYMALNY. I JAKIEGO POTRZEBUJE. Dlatego dziś taki blog:)

Jeśli chcesz i potrzebujesz wejść głębiej w ten temat, przygotowałam dla Ciebie serię video:

  1. dzisiaj o Przedsiębiorcy,
  2. za tydzień działaniu wzorców w naszym życiu,
  3. za dwa tygodnie o różnicy między archetypami a przekonaniami.

To jest ścieżka, którą prowadzę Cię – krok po kroku – do wrześniowego webinaru. Wprowadzam Cię stopniowo w temat wewnętrznych wzorców (archetypów) po to, by w trakcie webinaru wskoczyć od razu do sedna sprawy.

A na webinar możesz zapisać się już dziś – KLIKNIJ: CO CIĘ BLOKUJE W BIZNESIE?

Miłego oglądania i miłego weekendu,

Mariola❤️

Dodaj komentarz