Polityka prywatności


Przykładam ogromną wagę do tego, jak informacje od moich czytelników i klientów są gromadzone, przechowywane i wykorzystywane. Mam nadzieję, że poniższe wyjaśnienia zasad mojej Polityki Prywatności odpowiedzą na Twoje pytania. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, to pisz na:info@theuniversewantsyoutosucceed.com lub dzwoń 0032 491954526.

Dziękuję Ci za zaufanie i pozdrawiam, Mariola.

1. TheUniverseWantsYouToSucceed.pl NIE sprzedaje ani NIE udostępnia innym podmiotom lub osobom prywatnym żadnych informacji uzyskanych od swoich klientów. Tworzenie bezpiecznej i godnej zaufania przestrzeni jest podstawowym elementem naszej pracy.

2. Otrzymujemy i przechowujemy informacje, które podajesz na naszej stronie lub w inny sposób. Uzyskane informacje są wykorzystywane do tego, aby: przygotować dla Ciebie spersonalizowany program coachingowy, odpowiedzieć na Twoje pytania, ulepszać oferowane przez nas usługi i produkty, takie jak: warsztaty, webinary, newsletter, oferty marketingowe oraz inne formy komunikacji z Tobą.

3. Korzystamy z “Ciasteczek” aby zoptymalizować funkcjonowanie naszej strony. Wykorzystujemy ciasteczka, kiedy zapisujesz się na nasz newsletter, aby tworzyć spersonalizowane treści na blogu, reklamy usług i produktów oraz by analizować ruch na stronie.

4. Możesz dostosować ustawienia swojej wyszukiwarki w taki sposób, żeby Twój komputer ostrzegał Cię za każdym razem, kiedy wysyłane jest “Ciasteczko”. Możesz także całkowicie wyłączyć otrzymywanie jakichkolwiek “Ciasteczek”.

5. Aby spersonalizować i uczynić naszą komunikację emailową jeszcze bardziej pomocną, często otrzymujemy potwierdzenie, czy otworzyłeś naszego maila (jeśli Twój komputer na to pozwala). Jeśli w związku z tym nie chcesz otrzymywać więcej wiadomości od nas, prosimy o uaktualnienie Twoich preferencji.

6. W przypadku dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami mailowo: info@theuniversewantsyoutosucceed.com lub telefonicznie 0032 491954526.