Zapraszam Cię na serię 4 Bezpłatnych Webinarów.

To będzie energetyczny powrót po wakacyjnej przerwie 🙂

Twoja siła życiowa, energia, moc decyduje o całym Twoim życiu:

⚡️jak radzisz sobie z przeciwnościami i kryzysami,

⚡️jak realizujesz swoje cele i marzenia,

⚡️jakie relacje tworzysz i jakimi ludźmi się otaczasz,

⚡️jakie jest Twoje zdrowie,

⚡️jak zarządzasz swoją karierą,

⚡️jaki jest poziom Twoich dochodów,

⚡️jak podchodzisz do swoich codziennych obowiązków…

Twoja siła życiowa jest bezpośrednio związana
z poczuciem własnej wartości, z tym, na ile ufasz sobie, czujesz się ze sobą bezpiecznie
i możesz na sobie polegać.

Kiedy czujesz się zraniona/-ny, depresyjna/-ny, bezradna/-ny, zagubiona/-ny, bez energii, słaba/-by, mało wartościowa/-wy, kiedy uważasz, że Twoje życie nie ma znaczenia – to oznacza niską siłę życiową. I oczywiście, każdy z nas ma takie momenty w swoim życiu, to nie do uniknięcia. Ale trwanie w takim stanie przez dłuższy czas jest dla nas zabójcze, symbolicznie i dosłownie.

W czasach szybkich i nieprzewidzianych zmian, wiedza o tym, czym jest Twoja siła życiowa, jak ją wzmacniać i korzystać z niej na co dzień - jest bezcenna. Szczególnie teraz, potrzebujesz bardzo uważnie nią zarządzać. Nie możesz już pozwolić sobie na je wytracanie i marnowanie. I to też jest o tym, kto rządzi Twoim życiem: Ty sama/sam czy inni ludzie, okoliczności, lęki.

I temu właśnie dedykowane są te cztery webinary.

Będzie praktycznie. Będzie energetycznie. Otrzymasz wiedzę i narzędzia przydatne na całe życie.

Spotykamy się przez najbliższe dwa tygodnie, w dwa poniedziałki i dwa czwartki wieczorem.

Wystarczy zapisać się jednorazowo. Otrzymasz link, który będzie aktywny na wszystkie 4 spotkania. Po każdym webinarze będziesz miała/ miał dostęp czasowy do jego video nagrania.

Poznaj szczegóły webinarów

  • 13 września 2021, poniedziałek godz. 21.00 – 22.00

Twoja siła życiowa i moc NIE zależą od wieku, wykształcenia, poziomu inteligencji, dobrego urodzenia i wszystkich tych zewnętrznych atrybutów siły, do których przekonuje nas nasza kultura, czyli: pieniądze, sława, status społeczny, atrakcyjność fizyczna, znajomości… To są tylko iluzje! Możesz je stracić w mgnieniu oka. Spotkałam też wielu bardzo dobrze wykształconych, urodzonych, inteligentnych, odnoszących sukcesy ludzi, którzy pozostawali całkowicie zależni od opinii innych, w samotności zmagali się z depresją, wypaleniem i bali się konfrontacji z każdym kolejnym dniem. Niech nie zwiodą Cię zewnętrzne pozory.

Prawdziwa siła życiowa nie może być Ci zabrana przez żadne okoliczności czy innych ludzi.

Jest czymś więcej niż fizyczną energią. To Twój sposób reagowania na wszystko, co Cię spotyka, dobrego i trudnego. To Twoje nastawienie do siebie, innych i świata wokół.

Twoja siła życiowa jest wzmacniana lub osłabiana z każdym Twoim wyborem, tym największym i tym najmniejszym:

✨ Czy wybierasz być wierną/wiernym sobie czy zdradzasz siebie?

✨ Czy pozwalasz, żeby inni ludzie i sytuacja decydowali o tym, jak myślisz o sobie i jak reagujesz, czy nie dajesz się sprowokować?

✨ Czy szukasz możliwości i rozwiązań w każdej sytuacji, czy skupiasz się na tym, co Ci nie wyszło? Czy doceniasz i wzmacniasz innych czy obawiasz się, że inni będą lepsi od Ciebie?

Tak min. wzmacniasz albo tracisz swoją siłę życiową.

16 września 2021, czwartek godz. 21.00

15 uniwersalnych sytuacji z Twojego życia codziennego, w których tracisz swoją bezcenną siłę życiową. Zaczniemy od testu 🙂 Pokażę Ci konsekwencje Twoich wyborów. Wzmacniające i osłabiające. I porozmawiamy o tym, co robić inaczej 🙂

Powiem tylko, że gdybym miała taką listę 20 lat temu, miałabym bardziej szczęśliwe, spełnione i spokojne życie. Nie musiałaby płacić tak wysokiej ceny za moje doświadczenia!

20 września 2021, poniedziałek godz. 21.00

Kontynuujemy pracę z poprzedniego webinaru, czyli:

15 uniwersalnych sytuacji z Twojego życia codziennego, w których tracisz swoją bezcenną siłę życiową. Pokażę Ci konsekwencje Twoich wyborów. Wzmacniające i osłabiające. I porozmawiamy o tym, co robić inaczej 🙂

Powiem tylko, że gdybym miała taką listę 20 lat temu, miałabym bardziej szczęśliwe, spełnione i spokojne życie. Nie musiałaby płacić tak wysokiej ceny za moje doświadczenia!

 

23 września 2021, czwartek godz. 21.00

Jeśli intencjonalnie, świadomie i konsekwentnie nie rozwijasz swojej siły życiowej, w naturalny sposób słabnie ona z czasem. Po prostu, dlatego że nasze siły fizyczne słabną z czasem. Każdy z nas się starzeje, nie ma od tego wyjątku. To oznacza, że stajemy się – fizycznie – bardziej zależni i wrażliwi.

Jeśli wiesz, gdzie leży Twoja siła życiowa, Twoja moc i potencjał, możesz z czasem budować swoje emocjonalne, mentalne i duchowe mięśnie, które nie słabną z wiekiem. Wręcz przeciwnie: choć nasze ciało fizyczne słabnie, nasza mądrość, wytrzymałość, spokój, zrozumienie, poczucie wartości – wzrasta. Ale trzeba o to dbać. To nie dzieje się samo z wiekiem! To wymaga uwagi i konsekwentnych wysiłków.

O tym, jak świadomie rozwijać swoją siłę i moc, jakie konkretne praktyki i nawyki potrzebujesz rozwinąć – będzie właśnie to spotkanie.

O Marioli

Ukończyła Psychologię Stosowaną UJ, Filozofię UJPII oraz Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej i przez dziesięć lat pracowała w Krakowie jako psychoterapeutka i trenerka. Jest autorką książki „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Od 2017 roku pracuje jako Life Coach, rozwijając autorski program coachingowy „The Universe Wants You To Succeed!” Mieszkała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts US, a obecnie mieszka z rodziną w Belgii.