Cześć!
Jestem Mariola Wereszka.

Life Coach, wcześniej Psychoterapeutka, Autorka książki "Psychoterapia to moja partia polityczna"

Cześć! Jestem Mariola Wereszka.

Life Coach, wcześniej Psychoterapeutka, Autorka książki "Psychoterapia to moja partia polityczna"

Większość mojego dorosłego życia spędziłam na poszukiwaniu, studiowaniu, eksperymentowaniu (na sobie :)) i rozwijaniu wiedzy i metod, które pomogłyby mi stać się bardziej spokojną, spełnioną i szczęśliwą osobą. I bardziej ugruntowaną w moim życiu! W międzyczasie, zaczęłam pracować jako psychoterapeutka i psycholog i obserwowałam, w jaki sposób te praktyki, które najpierw pomogły mnie, są użyteczne i zmieniają również życie innych ludzi. A potem zmieniłam moją ścieżkę i zaczęłam pracować jako Life Coach i to wyłącznie online. I znowu pomagam moim klientom w ważnych zmianach życiowych, korzystając z mojej wiedzy, narzędzi i ponad piętnastoletniego doświadczenia w pracy z ludźmi.

Mogę Ci pomóc:

Jak możemy razem pracować?

Najlepszym sposobem, by poznać mnie i mój sposób pracy jest wzięcie udziału w którymś z moich comiesięcznych, bezpłatnych webinarów. Możesz sprawdzić aktualny temat w zakładce WEŹ UDZIAŁ. Możesz również obejrzeć mojego video BLOGA albo przeczytać moją bardzo osobistą i dłuugą historię zmagań w podążaniu za moimi marzeniami (poniżej :)) Możemy też spotkać się na Bezpłatnej Konsultacji Online. Będzie mi bardzo miło Cię poznać i wspólnie zastanowić się, jak wprowadzić więcej radości do Twojego życia 🙂

OPOWIEŚCI

Oficjalna biografia

Mariola Wereszka jest autorką programu coachingowego The Universe Wants You To Succeed! Prowadzi sesje life-coachingowe online oraz webinary i warsztaty. Pracuje w języku polskim i angielskim.
Przez większą część swojego życia mieszkała i pracowała w Krakowie, gdzie ukończyła Psychologię Stosowaną UJ, Filozofię UJPII oraz Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Przez ponad dziesięć lat pracowała jako psychoterapeutka, prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową.
Jest autorką książki „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna” – zbioru wywiadów z pierwszymi polskimi profesjonalnymi psychoterapeutami i superwizorami, związanymi ze środowiskiem krakowskim.
Mariola jest również doświadczoną trenerką oraz współorganizatorką programów dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadziła zajęcia z twórczego myślenia oraz psychologii dla studentów i pracowników socjalnych.
Od 2016 roku mieszka z rodziną w Belgii.