O lęku przed Byciem Zwyczajnym

W naszej kulturze promującej wyjątkowość i osiągnięcia, bycie zwyczajnym może kojarzyć się z byciem nikim. Kimś przeciętnym, jednym z wielu, niewidocznym i bez znaczenia. I wielu z nas może tak się teraz czuć, szczególnie jeśli porównujemy nasze życie do kolorowych obrazków z social mediów i reklam.

Z mojej perspektywy, poczucie, że nic nie znaczę, to ostatnia blokada naszego małego ego w drodze do naszej niezależności i siły. To głos wewnętrznego Sabotażysty przekonujący, że to co myślisz, czujesz i robisz nie ma znaczenia.

Według mnie, jest dokładnie odwrotnie: WSZYSTKO, co myślisz, robisz i czujesz ma znaczenie. Dla Ciebie, dla Twojego otoczenia i dla nas wszystkich. Kryzys, w jakim właśnie jesteśmy wyraźnie to pokazuje – liczy się każdy Twój gest, działanie i nie-działanie. I nie ma czegoś takiego, jak „zwyczajne życie”.

 

Z tego video dowiesz się:

1. Jak rozumieć kryzys, związany z zaostrzeniem ustawy o aborcji, w szerszej perspektywie.

2. O „byciu zwyczajnym” jako czymś negatywnym – jednym z wielu, kimś bez wpływu i znaczenia.

3. Skąd ten lęk, że jestem nieważna/-ny i że moje życie nie ma większego znaczenia.

4. Jakie są konsekwencje takiego myślenia, a jakie kopiowania innych.

5. Jak to zmienić. Jak budować zaufanie do siebie i podążać za swoją Prawdą.

6. O pozytywnym „byciu zwyczajną osobą”.

7. Pytanie do Ciebie: wymień trzy osoby, które miały pozytywny wpływ na Twoje życie, dzięki którym jesteś tym, kim jesteś 

8. Zaproszenie na bezpłatny webinar o budowaniu odporności na stres: 29 październik, czwartek: ZAPISY kliknij

Kiedy zaczniesz żyć według zasady, że KAŻDE Twoje działanie, myśl, uczucie i emocja, wybór, gest – ma ogromne znaczenie, to będzie całkowita i nieodwracalna pozytywna zmiana w Twoim życiu. Przełom 

 

Dobrego tygodnia,

Mariola