[vc_row row_height_percent=”0″ back_image=”744″ back_repeat=”no-repeat” back_position=”center top” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column column_width_use_pixel=”yes” align_horizontal=”align_center” gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ medium_width=”0″ mobile_width=”0″ width=”1/1″ column_width_pixel=”610″][vc_empty_space empty_h=”0″][vc_single_image media=”238″ media_width_use_pixel=”yes” alignment=”right” media_width_pixel=”410″][vc_empty_space empty_h=”5″][vc_empty_space empty_h=”3″][vc_column_text]

Gratisowy Webinar

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kochający rodzic we mnie

[/vc_column_text][vc_column_text]

28 listopada 2019 (czwartek)
godz. 21.00 – 22.00

[/vc_column_text][vc_button size=”btn-xl” text_skin=”yes” border_width=”0″ link=”url:https%3A%2F%2Fzoom.us%2Fmeeting%2Fregister%2FvJEtd-yqrDwjcB51IvFiQyTj4Bi6h0Z91w||target:%20_blank|”]ZAPISUJĘ SIĘ[/vc_button][/vc_column][/vc_row][vc_row row_height_percent=”0″ back_color=”color-xsdn” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column column_width_use_pixel=”yes” gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ medium_width=”0″ mobile_width=”0″ width=”1/1″ column_width_pixel=”630″][vc_column_text]

Kochający rodzic daje bezwarunkową miłość i akceptację a jednocześnie stawia mądre granice, po to, żeby Dziecko mogło błyszczeć w świecie.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Niezależnie, czy:

  • jesteś rodzicem w swoim życiu, czy masz dzieci,
  • miałaś/miałeś kochającego rodzica jako dziecko,
  • w jakim jesteś wieku i na jakim etapie życia,

masz w sobie – tak jak każdy z nas – wzorzec Kochającego Rodzica.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Być może nie wiesz o ty, być może nie masz z nim kontaktu, być może trudno Ci w to uwierzyć…

[/vc_column_text][vc_column_text]

Każdy z nas, dzięki świadomości zbiorowej, ma potencjalnie dostęp do wszystkich wzorców, jakie istnieją w naszym ludzkim doświadczeniu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

W trakcie webinaru poznasz wzorzec Kochającego Rodzica, który masz w sobie, po to, żebyś mogła/mógł korzystać z jego perspektywy, miłości i mądrości w swoim codziennym życiu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

W programie:

  1. Czym są wewnętrzne wzorce
  2. Kochający rodzic we Mnie
  3. Dialog z Twoim wewnętrznym Rodzicem
  4. Pytania do samodzielnej pracy

[/vc_column_text][vc_column_text]

Kochający Rodzic jest bardzo ważny nie tylko w relacji z Twoim dzieckiem czy dziećmi, ale przede wszystkim w relacji z samą/samym sobą.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Trudno kochać mądrze innych, jeśli nie potrafimy kochać i akceptować siebie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_height_percent=”0″ back_color=”color-xsdn” overlay_alpha=”50″ gutter_size=”3″ column_width_percent=”100″ shift_y=”0″ z_index=”0″][vc_column column_width_use_pixel=”yes” align_horizontal=”align_center” gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ medium_width=”0″ mobile_width=”0″ width=”1/1″ column_width_pixel=”630″][vc_column_text]

Jeśli chiałabyś poznać mnie bliżej, to zapraszam Cię TUTAJ do przeczytania mojej historii. No i koniecznie zajrzyj na mojego BLOGA.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Do zobaczenia ❤ Mariola

[/vc_column_text][vc_button size=”btn-xl” text_skin=”yes” border_width=”0″ link=”url:https%3A%2F%2Fzoom.us%2Fmeeting%2Fregister%2FvJEtd-yqrDwjcB51IvFiQyTj4Bi6h0Z91w||target:%20_blank|”]ZAPISUJĘ SIĘ[/vc_button][vc_column_text]

Przez zapisanie się na ten darmowy webinar Twój adres mailowy zostanie dodany do naszej bazy. Zobacz naszą Politykę Prywatności. Zawsze możesz się wypisać poprzez zaktualizowanie swojej subskrybcji.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]