BLOG

Hello Miracle Worker 💛

Jak się masz?

Te wakacje pełne były niespodziewanych wyjazdów i zwrotów akcji…

Były też czasem wakacyjnych live’ów na Ig i Fb, nadawanych z bardzo różnych miejsc 🙂 i w różnych warunkach 🙂 Ich nagrania video możesz obejrzeć na mojej stronie fb The Universe Wants You To Succeed PL.(kliknij TU)

Tematyka godna Miracle Worker’a:)

💫 Związki miłosne

💫 Jak zmieniać stare wzorce

💫 Jak oswajać lęk

💫 Jak kochać swoje ciało

💫 Jak tworzyć cuda w swoim życiu

💫 Czym jest uzdrawianie siebie

💫 Jak dbać o swoją siłę życiową

= nowa perspektywa ✨ 💫🌟= nowe możliwości🦄 =  nowe rozwiązania🌈 = nowa energia ☄️ i motywacja do działania🚀.

💛💛💛

W wakacje „zresetowałam się” psychiczne i fizyczne i dzięki temu udało mi się puścić stare i odnaleźć w sobie odwagę, by sięgać znów po nowe, wyczekane, wymarzone. Jak to zrobiłam?

Oto mój plan:

💫wykonywanie niezbędnych obowiązków POWOLI

💫 wysypianie się

💫 nic nierobienie (superważne!!)

💫 robienie tego, co lubię (czytanie, bycie w przyrodzie, medytacje)

💫 bycie z fajnymi ludźmi

💫 odwiedzanie nowych miejsc.

Polecam, jeśli potrzebujesz NAPRAWDĘ odpocząć. A dzięki temu, że zresetowałam swój umysł, zrobiło się w nim miejsce na nowe 🙂 Między innymi miałam bardzo ciekawą serię snów!

 

💛💛💛

Nie wiem, czy też tak masz, że przez lata śni Ci się wciąż ten sam sen, w różnych wersjach? U mnie, na różnych etapach życia, wciąż powracał sen o egzaminie. Mam do zdania ważny egzamin (najczęściej z matmy, jaak!! fuj!) i jestem totalnie nieprzygotowana, zestresowana i czuję, że obleję…

W wakacje przeżyłam radykalny zwrot akcji 🙂 Śniło mi się, że jestem wśród studentów w trakcie sesji egzaminacyjnej. Napięcie, stres, lęk. Część z nich zdaje, część nie. Sama, dziwnie jakoś, się nie denerwuję, raczej obserwuję. Może będę w następnej turze? Po czym dociera do mnie, że już nic nie muszę zdawać! Już wszystkie te egzaminy mam za sobą i… niczego już nie muszę udowadniać. Jestem gotowa na następny etap. Właściwie, już dawno tam jestem!

Opowiadam Ci to wszystko, bo to jest też o Tobie !! Jeśli jesteś na mojej liście mailingowej, to znaczy, że zależy Ci:

❤️ na relacjach z ludźmi,

💛 na uwolnieniu się od lęku i starych błędów,

💛 na świadomym życiu.

I jesteś już dużo dalej, niż Ci się wydaje. Jesteś silniejsza/silniejszy. Mądrzejsza/mądrzejszy. Bardziej kochająca/ kochający i twórcza/twórczy. I możesz już działać na wyższym poziomie 🌟💎💪👑
Nie trać czasu. Nie czekaj, aż Twoje ego wyrazi łaskawie zgodę, bo to się nigdy nie wydarzy… Nie pytaj o pozwolenie innych. Już tam jesteś! A reszta jest kwestią praktyki i dyscypliny.

💛💛💛
Mam dla Ciebie przykłady trzech kobiet, takich jak Ty czy ja (przepraszam Panów, dziś akurat wyłącznie kobiety), które, znudziły się już tą zbiorową iluzją odgrywania małych i nic nieznaczących. I zaczęły działać:

💛Pierwsza z nich – Marianne Williamson – kandyduje na prezydenta U.S. i posiada radykalnie inną wizję polityki, niż pozostali kandydaci. Marianne mówi wprost o konieczności powrotu moralności do polityki, jej program oparty jest na podstawowych humanitarnych wartościach: dbanie w pierwszej kolejności o najsłabszych członków społeczności, czyli dzieci, osoby biedne, poszkodowane, starsze; branie odpowiedzialności za popełnione błędy (reparacja); skupianie się na budowaniu pokoju, a nie tylko inwestowanie w przygotowywania do wojny (Department of Peace); zablokowanie napływu pieniędzy z biznesu do polityki (korupcja); inwestowanie w godne życie i rozwój każdego obywatela (uniwersalne i minimalne wynagrodzenie) itd.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądać polityka przyszłości, oparta na miłości, a nie na szybkim zysku, koniecznie zobacz jej stronę: www.marianne2020.com i przekaż dalej.

💛Druga z nich – Amy Porterfield – w ciągu 10 lat stworzyła, od podstaw, multimilionowy biznes online, pomagając początkującym przedsiębiorcom,  krok po kroku, stworzyć ich wymarzone i dochodowe biznesy, a przede wszystkim zawalczyć o swoją wolność i życie, jakiego pragną. Amy jest specjalistką w tworzeniu kursów online, webinarów oraz budowaniu zaangażowanych społeczności poprzez listę mailową. Jeśli zajmujesz się biznesem online koniecznie sprawdź jej darmowy Marketing Made Easy Podkast.

A dziś zapraszam Cię do przeczytania jej najnowszego wywiadu w magazynie „Forbs”(kliknij TU), w którym opowiada o swoją historię. A jeśli Cię zainspiruje, to prześlij go dalej.

💛Trzecią kobietą jest – Glennon Doyle – która stworzyła organizację  charytatywną online ”Together Rising”. W oparciu o niewielkie, indywidualne wpłaty, takich osób jak Ty i ja, pomaga dzieciom, samotnym rodzicom, bezdomnym nastolatkom i dorosłym, osobom LGTB, uchodźcom, całym społecznościom i to nie tylko w Ameryce. Ostatnio organizowała akcję zbierania funduszy na pomoc prawną dla dzieci imigrantów eksmitowanych z U.S., które przebywają zamknięte w obozach przy południowej granicy U.S., pozostając tam oddzielone od swoich rodzin, bez właściwej opieki i w trudnych warunkach.

Zobacz jak wiele każdy z nas może zrobić dla innych, dosłownie zmieniając ich życie: www.togetherrising.org.

Daj proszę znać, co o tym myślisz, to dla ważne. Zostaw proszę komentarz lub prześlij mi maila: info@theuniversewantsyoutosucceed.com.

Do usłyszenia,
❤️ Mariola

Dodaj komentarz