Jakie jest Twoje powołanie…

Gdyby ktoś, jeszcze cztery lata temu, powiedział mi, że będę nagrywać wideo, w którym dzielę się moimi przemyśleniami i osobistymi historiami i będę je publikować co tydzień, po polsku i po angielsku, to moja reakcja byłaby: LOLLOLLOLLOL… A w środku czułabym się sparaliżowana na samą tylko myśl o tym. Ja, klasyczny introwertyk, u której mówienie po angielsku, szczególnie publicznie, uruchamiało najgłębsze lęki i wstyd. Minęły lata i… tak właśnie jest. I nie powiem, że mam totalny luz przed kamerą i – tym bardziej – swobodę mówienia po angielsku publicznie. Nie mam i nie wiem, czy kiedykolwiek będę miała. Ale od niedawna zaczęłam czuć przyjemność dzielenia się z Tobą, tym co, jak pokazuje moje doświadczenie wielu lat pracy z ludźmi oraz moja własna historia, jest istotne w życiu. Dzielenie się tym jest częścią mojego powołania.

Powolanie jest czymś znacznie większym, niż pełnienie roli lekarza, artysty, nauczyciela, fryzjera, właściciela biznesu czy nawet rodzica. Jest o tym, kim się stajesz dzięki tej roli. Jeśli podążasz za swoim powołaniem stajesz się coraz lepszym lekarzem, fryzjerem… I jeszcze lepszym, mądrzejszym, uważniejszym. Aż wreszcie sednem Twojej pracy staje się otwieranie serc innych ludzi. Powołanie jest o POŁĄCZENIU: ze sobą, swoim życiem, z innymi i wszystkim wokół.

Co Ty na to? Gdzie jesteś obecnie na swojej ścieżce? Pamiętaj, każdy etap jest ważny. Każdy Twój wysiłek się liczy. KAŻDY!

Wszechświat ma dla Ciebie dużo większy plan, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. I nie, nie możesz tego zaplanować 🙂 Twoje powołanie wykracza dużo dalej i głębiej, niż Twoja praca czy kariera. Ale musisz się pojawić „w grze”. Musisz się wysilić. Realizowanie swojego potencjału, to nie jest piątkowe party. To nie jest skupianie się na tym, co nam łatwo przychodzi w życiu. Sorry, jeśli nie chciałaś/chciałeś tego słyszeć. Jest robota do zrobienia. I jest nagroda za to.

Wszechświat nigdy Ci nie powie: „Przykro mi, Twoja ostatnia szansa na zmianę przepadła. Limit wyczerpany. Nie mam już dla Ciebie nic więcej”. Tak długo jak będziesz otwarta/otwarty na nowe, Wszechświat będzie Ci podsyłał okazje, możliwości, szanse.

Więc nie myśl, że jeśli Twoje obecne życie polega głównie na zmaganiu się, to znaczy, że coś jest z Tobą nie tak. Bo inni tak nie mają. Wszyscy się zmagamy. I wszyscy mamy robotę do zrobienia. Za tydzień o tym, CO TO ZNACZY POWIEDZIEĆ ŻYCIU TAK. Czyli pojawić się „w grze”, jaką jest Twoje życie.

A jeśli masz coś do przepracowania, przemyślenia i przegadania w kwestii swojego powołania/ potencjału, moższ skorzystać z gratisowej konsultacji online ze mną. Kliknij poniżej:

GRATISOWA KONSULTACJA 

W dzisiejszym wideo o tym, jak rozumiem powołanie, jak się wydarza w naszym życiu i co jest nagrodą.

Miłego oglądania i do zobaczenia za tydzień,

Mariola