Jeśli aktualnie zmagasz się z kryzysem - poważną chorobą, rozwodem, wypaleniem zawodowym, kryzysem finansowym, depresją czy inną, przełomową sytuacją - nie myśl, że coś z Tobą „nie tak” albo że jesteś gorsza/gorszy od innych:

każdy z nas, wcześniej czy później, będzie musiał przejść przez kryzys, ponieważ kryzys jest wpisany w nasze życie. Kryzys jest uniwersalnym doświadczeniem każdego człowieka!

Różnica między nami polega natomiast na tym, JAK poradzisz sobie w sytuacji kryzysowej, jak wiele stracisz, jak wiele zyskasz, jak długo zajmie Ci przejście przez ten proces i ostatecznie - czy zdołasz wyjść z kryzysu na trwałe.

Możesz nauczyć się sposobu myślenia i strategii działania, które pomogą CI POZYTYWNIE przejść przez kryzys i wykorzystać tę sytuację jak trampolinę do nowego, lepszego życia!

Możesz wyjść z kryzysu:

WZMOCNIONa/-ny

spokojniejsza/-ny

bardziej wolna/-ny

świadoma/-my siebie.

Każdy kryzys niesie w sobie zagrożenie i szanse na uwolnienie potencjału W TOBIE, do którego wcześniej nie miałaś/miałeś dostępu. Ba, nawet nie miałaś/-łeś o nim pojęcia 🙂

Szkoda tylko, że nie przekazują nam tej wiedzy już w szkole, zaoszczędziłoby to nam wiele cierpienia i strat w późniejszym życiu…

Jeśli chcesz, możesz nauczyć się tego, jak działa kryzys TERAZ, temu właśnie służy ten Bezpłatny Webinar 🙂

W trakcie spotkanie będę mówić o:

  1. Nowej, WSPIERAJĄCEJ perspektywie na kryzys
  2. Pięciu NIEZBĘDNYCH strategiach działania w kryzysie
  3. BŁĘDACH, które utrzymują nas w kryzysie (nawet przez lata!)

Ten webinar da Ci praktyczną wiedzę, narzędzia do zmiany, profesjonalne wsparcie i uruchomi w Tobie nową energię do podjęcia pozytywnych działań w Twoim życiu.

Serdecznie Cię zapraszam,
Mariola Wereszka

O Marioli

Mariola Wereszka jest autorką Programu Coachingowego
"The Universe Wants You To Succeed!"
Prowadzi coaching indywidualny, grupy Masterclass oraz webinary.

Przez większą część swojego życia mieszkała i pracowała w Krakowie, gdzie ukończyła Psychologię Stosowaną UJ, Filozofię UJPII
oraz 5-letnią Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej.

Przez ponad dziesięć lat pracowała jako psychoterapeutka, prowadząc psychoterapię indywidualną i grupową w ramach oddziałów psychiatrycznych, poradni psychologicznych oraz prywatnej praktyki psychoterapeutycznej.

Ma za sobą tysiące godzin spędzonych z pacjentami, setki godzin superwizji pracy własnej.
Jest autorką książki „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”.

Od 2016 roku mieszka z rodziną w Belgii.