28 stycznia 2021 godz. 21.00 – 22.30

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej. Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności.

Czas przełomów wymaga podejmowania

przełomowych życiowych decyzji!

Naszym celem jest stawanie się coraz lepszymi surferami,

a nie unikanie wysokich fal, które … są nieuniknione w życiu.

A kiedy czasy są spokojne… też potrzebujemy uruchamiać w sobie odwagę i  podejmować takie decyzje, które nadają naszemu życiu sens i poczucie, że „idziemy do przodu”, że wzrastamy i podążamy za swoimi marzeniami.

Odważne decyzje i działania właśnie dlatego są odważne, że wyprowadzają nas poza strefę komfortu, poza to, co znane, bezpieczne i przewidywalne.

Podążanie utartymi ścieżkami, czyli wybieranie wciąż tego samego, jest komfortowe, ale nie daje nam poczucia spełnienia w dłuższej perspektywie czasu i gwarancji, że… tak już będzie zawsze.

W czasie webinaru usłyszysz o:

      • 3 najczęstszych lękach, blokujących nasze śmiałe decyzje,
      • wewnętrznym Sabotażyście i jak sobie z nim radzić,
      • 3 strategiach, które pomogą Ci wychodzić poza strefę komfortu i działać.

 

Odwaga nie jest cechą, którą dostajesz przy urodzeniu lub nie.

Odwaga jest umiejętnością, którą można rozwijać przez całe życie.

Zapraszam Cię na webinar, który może zmienić Twój 2021 rok.

Jest tutaj praca do wykonania, ale masz wybór!

Pozdrawiam Cię, Mariola Wereszka

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej. Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności.

O Marioli

Mariola pomaga osobom sabotującym swoje związki lub karierę / biznes uwolnić się od błędnego koła i otworzyć się na szczęście, miłość i sukces. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy jako psychoterapeutka.

W 2013 roku opublikowała książkę „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Mieszkała i pracowała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts U.S. a obecnie mieszka z mężem i synem w Belgii. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.