Jak odbudować się
po wypaleniu, chorobie
lub innym kryzysie osobistym

26 listopada 2020, czwartek
godz. 21:00 – 22:30

Bez względu na to, czy doświadczyłaś/-łeś wypalenia związanego z sytuacją zawodową czy osobistą, przewlekłej choroby, depresji, rozwodu czy jakiegokolwiek innego kryzysu osobistego, potrzebujesz odbudować się i wrócić z powrotem do życia.

Ale nie tego samego życia, które miałaś/miałeś wcześniej. Po pierwsze dlatego, że nie można cofnąć czasu. A po drugie, dlatego, że to wcześniejsze życie doprowadziło Cię właśnie do kryzysu.

Potrzebujesz odbudować siebie i zbudować swoje nowe życie. To jednocześnie niepewność, lęk, niewiadoma, strata, poczucie zagrożenia. Ale też nadzieja, nowe możliwości, okazja do uwolnienia się od ciężarów przeszłości, do poszerzenia swojej wolności.

Odbudowa siebie nie oznacza jedynie powrotu do pracy, zakończenia relacji, wyleczenia choroby albo uwolnienia się od objawów fizycznych lub psychicznych. Odbudowa siebie to całościowe przebudowanie swojego sposobu myślenia, reagowania, działania i atmosfery emocjonalnej swojego życia. To szczere i bezkompromisowe porzucenie tego, co już nie działa w Twoim życiu.

Z kryzysem nie możesz negocjować. Nie możesz mu stawiać warunków. Możesz tylko poddać się koniecznym zmianom albo przedłużać i pogłębiać swoje cierpienie. Nie oznacza to, że musisz wszystko stracić. Ale że nie ma powrotu do tego, co było.

A jednocześnie kryzys jest dla Ciebie jedyną taką szansą na przetransformowanie całego swojego życia o 180 stopni. Hej, masz teraz alibi 🙂 możesz zmienić to, czego nie ośmieliłabyś/ośmieliłbyś się zmienić wcześniej. I to jest najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji.

W trakcie webianaru:

  1. O najczęstszych błędach, które nie pozwalają na wyjście z kryzysu.
  2. Co wspiera Cię na drodze zmian.
  3. I jak zacząć.

O Marioli

Mariola pomaga osobom sabotującym swoje związki lub karierę / biznes uwolnić się od błędnego koła i otworzyć się na szczęście, miłość i sukces. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy jako psychoterapeutka.

W 2013 roku opublikowała książkę „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Mieszkała i pracowała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts U.S. a obecnie mieszka z mężem i synem w Belgii. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej.
Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności. W każdym momencie możesz się wypisać klikając tutaj.
Ale zanim to zrobisz, daj nam szansę 🙂 Pozdrawiam Cię!