BEZPŁATNA SESJA Coachingowa Online

Ta sesja jest dla Ciebie jeśli:

Sabotujesz swoje związki, zdrowie, biznes, karierę,
finanse...

Zmagasz się z toksycznym lękiem, niepokojem, stresem.

Nie podejmujesz decyzji.
Nie działasz konstruktywnie lub nie działasz wcale.

Wewnętrzny Krytyk, Perfekcjonista, Zadowalacz Innych... daje Ci popalić.

Jeśli rozpoznajesz się, w którejś z powyższych sytuacji -
POPRACUJMY NAD TYM RAZEM!

JAK TO DZIAŁA:

Spotykamy się na 45 - 60 minut online.

Przed sesją otrzymujesz pytania naprowadzające.

Przyglądamy się, gdzie jesteś dziś, a gdzie chcesz być = klaryfikacja Twoich celów.

Wyznaczamy konkretne kroki, które potrzebujesz zrobić, żeby uzyskać te rezultaty - "bridging the gap".

Rozpoznajemy, dlaczego do tej pory nie mogłaś/-łeś tego osiągnąć i jak to wreszcie zmienić.

Sprawdzamy, jakie są Twoje niepodważalne powody, by zacząć działać teraz (motywacja).

Po zapisaniu się na konsultację, w ciągu 48 godzin, otrzymasz na swój adres mailowy, zaproszenie z możliwymi terminami do wyboru.

Czy będziesz musiała/ musiał dalej ze mną pracować?
Nie, ta konsultacja jest całkowicie wolna od zobowiązań.

co mówią uczestnicy konsultacji:


"Twoja wiedza, doświadczenie, sposób komunikacji, a przede wszystkim Twój entuzjazm, wiara w drugiego człowieka i zapał stały się podstawą do wzięcia udziału w bezpłatnej sesji.

Sesja tylko potwierdziła podpowiedź mojej intuicji.
W ciągu godziny perfekcyjnie i dogłębnie poznałaś mnie, moje mocne i słabe strony, pomogłaś mi uporządkować życiowe zawirowania i dałaś konkretne rady, wskazówki jak żyć, aby cieszyć się życiem, aby żyć pełnią życia.

Mariolu, potrafisz zmotywować do pracy nad sobą, potrafisz pokazać, jak żyć, szanując siebie i sprawiać, że inni nas szanują. Bardzo dziękuję Ci za każdą wspólną minutę".
Wdzięczna Ania
 

"Rozmowa była rzeczowa, o wysokiej jakości merytorycznej i ciekawa także pod kątem psychologicznym.
W trakcie rozmowy istotny był dla mnie szacunek, analityczne podejście, zrozumienie, konkretne wskazówki dotyczące mojej sytuacji i ludzkie podejście do problemu.
Miałam także poczucie bycia wysłuchaną".
Gosia


"Moją największą wątpliwością było to, czy zdołam klarownie przedstawić mój problem w taki sposób, by udało się dotrzeć do jego istoty i znaleźć jego odpowiednie rozwiązanie.
Wątpliwość ta była jednakże bezpodstawna, ponieważ wiele kwestii zostało wyjaśnione bezpośrednio w rozmowie, dzięki temu, że Mariola jest otwarta, serdeczna i skoncentrowana na rozmówcy.
Zdecydowanie poleciłabym konsultację, ponieważ mam wrażenie, że wyciągnęłam i nadal wyciągam z niej wiele przydatnych dla mnie wniosków, które zamierzam zastosować w dążeniu do mojego celu." 
Paulina"Warto nie trzymać w sobie tego, co uważamy o sobie, swojej pracy, swoich możliwościach tylko przegadać je z inną osobą. Inny, obiektywny punkt widzenia daje nam świeże spojrzenie i wiarę w to, że coś może się udać. Mariola to świetny motywator i szuka tego co jest w nas najlepsze i co warto rozwijać. Polecam spróbować samemu".
Marta "Z całego serca polecam bezpłatną sesję coachingową z Mariolą. Mariola jest osobą empatyczną, ciepłą, godną zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalną".
Kasia


"Spotkanie było rzeczowe i konkretne.   Jestem wdzięczna  Marioli za konkretną rozmowę, energię i wiarę w moje możliwości! Utwierdziłam się w moich decyzjach i poczułam ulgę.  Zostałam z trwającym do dzisiaj uczuciem, że jest ktoś kto mi mocno kibicuje nawet jeśli to jest daleko stąd! Polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości!"
Marta


"Prowadząca sprawiła wrażenie dobrego specjalisty, który wykorzystuje dużo metod w pracy. Cieszyłam się że nie była natarczywa i nie próbowała uszczęśliwić na siłę dzięki czemu poczułam zaufanie. Bardzo się cieszę że poznałam tą osobę i nową technikę, doświadczyłam jej skuteczność. Dziękuję za pomoc".
alina


"Wątpiłam czy ciągu godziny uda się cokolwiek sensownie omówić, czy będę zadowolona i czy będę wiedziała co mogę zrobić.  Znajomym poleciłabym sesję z Mariolą, do mnie przemawia sposób podejścia do sprawy i do człowieka, sposób mówienia i porządkowania 🙂"
justyna


"Wartościowe spotkanie, otwierające pytania, empatia, wsparcie. Polecam”.
Ewa

ConvertKit Form