Bezpłatny Webinar

Dlaczego ludzie
się nie zmieniają
i jak mogą


z Mariolą Wereszką
Life Coach

27 sierpnia 2020, czwartek
godz. 21.00 – 22.00

Mówi się, że ludzie się nie zmieniają.
I jest w tym sporo prawdy…

Często deklarujemy, że bardzo chcemy zmiany, bo już bardzo męczymy się w naszym związku, pracy, ze sobą, w naszym życiu, ale… niewiele z tego wynika.
Nasz wewnętrzny Sabotażysta, albo Lęk, albo Kontroler, albo Krytyk, albo Zadowalacz Innych, albo ktokolwiek to jest – nie daje nam ruszyć, nawet o krok.

Czujemy się sfrustrowani i przytłoczeni, kiedy popełniamy strasznie bezsensowny, kosztowny, raniący innych i niszczący błąd.

Ale najbardziej bolesne jest to, kiedy zdajemy sobie sprawę, że popełniamy ten sam, bezsensowny błąd – KOLEJNY RAZ. Desperacja, panika, depresja.

Z innej perspektywy: czekamy, prosimy, motywujemy, naciskamy, kontrolujemy, grozimy… po to, żeby ktoś inny, wreszcie się zmienił. Żeby np. przestał się odchudzać, albo grać godzinami na komputerze, albo trwać w destruktywnym związku, albo nadużywać alkoholu…

I… nic. Poza tym, ze sami czujemy się totalnie wykończeni i zaczynamy wierzyć, że tej osobie kompletnie na nas nie zależy. Desperacja, panika, depresja.

Czy jest w ogóle szansa na to, żeby się zmienić?
I zmienić wreszcie swoje życie?

TAK

Czy są na to jakieś sposoby?

Tak, ale nie ma magicznych rozwiązań.

Zmiana, uzdrowienie, wyjście z błędnego koła zależy TYLKO od Ciebie. I żadne, najlepsze narzędzie, terapia, lekarz, psycholog, mentor, kurs online… nie może zrobić tego za Ciebie i dla Ciebie.
To wszystko jest bardzo ważne. Czasem niezbędne, jako kolejny krok do zmiany, ale najważniejsze dzieje się w Tobie. Niezależnie, czy chcesz zmienić miejsce zamieszkania, pracę, wagę, relacje z dzieckiem, czy uwolnić się od uzależnienia, jeśli Ty nie zaczniesz się zmieniać, nic w Twoim życiu nie ruszy.

W programie:

  1. Powody, dlaczego ludzie się nie zmieniają
  2. Co jest konieczne, żeby zmienić siebie i swoje życie
  3. Jak wspierać się w drodze do zmian

Żyjemy w czasach – szczególnie ostatnie dwa lata – kiedy wychodzą na światło dzienne stare kolektywne traumy, nadużycia instytucji i wielkich korporacji, pękają struktury i schematy funkcjonowania społecznego, które już nie działają. Czy to nasz niszczący stosunek do planety, czy to nierówność i niesprawiedliwość odnośnie płci, rasy, niesprawiedliwość ekonomiczna i społeczna. To jest czas wielkich zmian na poziomie globalnym. Paradoksalnie, te zewnętrzne zmiany wspierają nas a jednocześnie żądają od nas osobistej zmiany.

Jak to zrobić? O tym będzie ten webinar.
Zapraszam Cię, Mariola

O Marioli

Mariola pomaga osobom sabotującym swoje związki lub karierę / biznes uwolnić się od błędnego koła i otworzyć się na szczęście, miłość i sukces. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy jako psychoterapeutka.

W 2013 roku opublikowała książkę „Psychoterapia To Jest Moja Partia Polityczna”. Mieszkała i pracowała w Krakowie, Paryżu, Massachusetts U.S. a obecnie mieszka z mężem i synem w Belgii. Prowadzi coaching w języku polskim i angielskim.

Zapisując się na ten darmowy webinar dołączasz jednocześnie do naszej bazy mailingowej.
Zobacz nasze zasady: Polityka Prywatności. W każdym momencie możesz się wypisać klikając tutaj.
Ale zanim to zrobisz, daj nam szansę 🙂 Pozdrawiam Cię!