Jeśli chcesz mieć wspaniałe życie i odnosić sukcesy musisz myśleć o swoich celach w możliwie najszerszej perspektywie. Co oznacza uwzględnienie i działanie dla dobra jak największej liczby osób.


Program coachingowy „The Universe Wants You To Succeed!” powstał naturalnie na bazie mojej osobistej historii, dziesięciu lat pracy jako profesjonalna psychoterapeutka i trenerka, dziesięciu lat mojej praktyki medytacyjnej oraz ponad dwudziestu lat nieustannych poszukiwań w obszarze rozwoju osobistego.

W swojej pracy proponuję wyłącznie narzędzia i praktyki, które sama stosuję i mam pewność, że są bezpieczne, skuteczne, łatwe w użyciu i tak: zmieniające życie!

Każdy proces coachingowy staram się prowadzić w jasny i prosty sposób. Lata doświadczeń nauczyły mnie, że najłatwiejsze i najprostrze narzędzia działają najskuteczniej.

Program nieustannie się zmienia tak, jak ja ewoluuję jako osoba, zawsze poszukująca nowych, jeszcze skuteczniejszych narzędzi i pytań, które pomagają nam żyć szczęśliwiej, zdrowiej, w większej radości i spełnieniu.

W programie „The Universe Wants You To Succeed!” koncentrujemy się na Twoich indywidualnych potrzebach, celach oraz sytuacji życiowej i uzupełniamy to następującymi modułami:


Rozpoznanie Kim naprawdę jesteś i podążanie za tym.Dbanie o emocjonalny, mentalny i fizyczny dobrostan.Współdziałanie ze wspierającym i twórczym Wszechświatem.Połączenie się z Twoimi najgłębszymi pragnieniami i korzystanie z energii, którą ze sobą niosą.Uwalnianie emocjonalnych i mentalnych blokad.Ugruntowanie się w świecie i podejmowanie świadomych działań.


A teraz Ty:

co chciałbyś/-łabyś zmienić w najbliższych 12 miesiącach?

Co uczyniłoby Twoje życie większym, szczęśliwszym, spełnionym?

Jakie jest Twoje największe marzenie, o którym nawet boisz się mówić na głos?

 Zapisz się na gratisową sesję i zobaczmy, jak możesz to zrealizować 🙂

ZAPISUJĘ SIĘ

Część dochodu z każdego procesu coachingowego jest przekazywana na wspieranie jednej z trzech organizacji non-profit, które wybrałam. Jako mój klient możesz uczestniczyć w wyborze, do której z nich przekazana będzie część Twoich pieniędzy.