SESJE INDYWIDUALNE

Sabotowanie siebie to blokowanie i bojkotowanie swoich możliwości, relacji, szczęścia, sukcesu i generalnie dobrych rzeczy w życiu.

Marzysz o szczęśliwym, spełnionym związku, w którym planujecie wspólną przyszłość, ALE aktualnie czujesz się bezradna/-ny i przestraszona/-ny, bo za każdym razem, gdy zaczyna Ci na kimś zależeć, uciekasz albo robisz coś takiego, że ta osobo ucieka… Prowadzisz biznes, który jest Twoją pasją, ALE jednocześnie czujesz przeciążenie, nawet bezradność, bo powtarzasz wciąż te same strategie, które coraz mniej działają, a pochłaniają coraz więcej Twojej energii i czasu prywatnego…

Jeśli tak, jesteś na właściwej stronie!

Sabotowanie siebie kosztuje nas tony energii, pieniędzy i dobrej samooceny. Ostatecznie sabotowanie siebie to karanie się za nie bycie wystarczająco dobrą/ dobrym. Bardzo bolesne. I bardzo ludzkie.

Przykłady sabotowania siebie:

Zazwyczaj sabotujemy to, na czym nam
najbardziej zależy i czego najmocniej pragniemy.

Dlaczego?
Bo nasz wewnętrzny Sabotażysta nie chce żadnych zmian. Nie chce, żebyśmy byli niezależni, silni i wolni. Sabotażysta chce, żeby wszystko było „po staremu”. Bo przecież wszystko, co chcemy zrobić jest takie niebezpieczne, męczące, trudne i na pewno się nie uda…
Sabotażysta ma swoich pomocników: wewnętrznego Krytyka, Lęk, Perfekcjonistę, Kontrolera i innych. Sabotażysta jest silny, sprytny, konsekwentny i działa z ukrycia. Dlatego tak trudno go rozpoznać. W procesie coachingowym odbieramy władzę Sabotażyście i oddajemy ją z powrotem Tobie.

Coaching indywidualny trwa sześć miesięcy i koncentruje się na rozpoznaniu Twoich niekorzystnych myśli i zachowań, czyli wzorców, po to, by zastąpić je przez nowe, bardziej wspierające i dojrzałe. Tylko w ten sposób uwolnisz się z błędnego koła i zaczniesz czuć, myśleć i działać inaczej, niż w przeszłości. Jeśli nie zmienisz swoich wewnętrznych schematów – bez względu na Twoją życiową sytuację – zawsze będziesz musiał/-a powtarzać te same zachowania, które powodują Twoje cierpienie i które Cię ograniczają.

Program obejmuje następujące moduły:

Dowiesz się, jakie są Twoje koszty sabotowanie siebie.

Uwolnisz się od lęku, który Cię blokuje.

Namierzysz, jakie negatywne schematy powtarzasz.

Uruchomisz wzorce, których potrzebujesz i które Cię wspierają.

Podejmiesz działanie: małe kroki w nowym stylu.

Wzmocnisz się w nowym życiu.

A teraz pytania dla Ciebie:

Co stałoby się możliwe w Twoim życiu, gdybyś WRESZCIE przestała/ przestał sabotować siebie? Jak byś się czuła/ czuł wiedząc, że nie musisz wciąż powtarzać błędnego koła nadziei i frustracji?

Kiedy czujemy się zablokowani, najważniejszy jest pierwszy krok. Z każdym kolejnym nabierasz prędkości, motywacji i klaryfikujesz swój kierunek.

Zapisz się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ online i zrób pierwszy krok, by wreszcie wyjść z błędnego koła sabotowania siebie.

Co mówią moi Klienci?